У Київській ОВА презентували проєкт «Ментальне здоров’я – нейромережа Київщини»

Дата: 06.07.2023 08:22

Фото без опису5 липня у Київській обласній військовій адміністрації провели стратегічну сесію за участю представників структурних підрозділів КОВА, медичних закладів області та громадських організацій.

Аби вчасно реагувати на критичні виклики, зумовлені подіями воєнного часу, перша леді Олена Зеленська ініціювала комунікаційну кампанію «Ти як?» у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я.

Саме в рамках реалізації цієї програми за ініціативи начальника КОВА Руслана Кравченка розроблено проєкт «Ментальне здоров’я – нейромережа Київщини». Під час заходу його презентувала заступниця голови КОВА Леся Карнаух.

За проєктом головними напрямами роботи визначено такі вектори, як: медичний, освітній, соціальний та правовий.

Учасники обговорили першочергові на сьогодні заходи, серед яких:

• визначення індикаторів проблем та картування потреб громад Київщини у сфері ментального здоров’я;
  • створення мережі активних людей, що будуть залучені до реалізації програми в громадах;
  • організація комунікації зацікавлених сторін у цьому питанні;
  • здійснення картування послуг у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки.

Інформує Київська ОВА