В рамках прєкту MH4U Психічне здоров’я для України 30 жовтня -1 листопада 2023 року відбувся воркшоп «Допомога дітям з інвалідністю та їх сім’ям»

Дата: 03.11.2023 14:25

Фото без описуЦентр соціальних служб Яготинської міської ради в особі директора Тетяни Яринич мали змогу долучитися до воркшопу та взяти участь в обговоренні питань щодо потреб сімей, які виховують дітей із спінальною м’язовою аміотрофією, дитячим церебральним паралічем та розладами аутичного спектру. Досліджували питання раннього втручання, інклюзивної освіти та інших державних послуг в Україні через досвід сімей, які виховують дітей з особливими потребами.

Модераторка воркшопу - Кристина Висоцька.

Коментарі надавали фахівці: Максим Розяєв, асистент кафедри педіатрії, дитячої неврології та медичної реабілітації НУОЗУ ім.П.Л.Шупика, лікар-невролог дитячий НДСЛ «ОХМАДИТ»; Тетяна Міщук, лікар невролог дитячий, заступник директора з медичної реабілітації Центру Джерело, тренер з Раннього Втручання; Лариса Самсонова, керівник експертної групи з питань інклюзивної освіти.

Як підсумок - напрацювання матеріалів для створення послуг в громаді.