Відбулось засідання комісії з питань найменування (перейменування) вулиць та інших об’єктів топоніміки, розташованих на території Яготинської міської територіальної громади

Дата: 17.01.2024 11:14

16 січня 2024 року в малій залі засідань Яготинської міської ради , під головуванням першого заступника міського голови Олександра Кудрявського, відбулося засідання постійної комісії з питань, пов’язаних з найменуванням/ перейменуванням вулиць, площ, алей, провулків, демонтажу або перенесення пам’ятників, стел тощо, розташованих на території Яготинської міської територіальної громади (далі – Комісія)

Під час засідання члени Комісії розглянули питання підсумків проведеного громадського обговорення, щодо перейменування вулиць, провулків, розташованих на території Яготинської міської територіальної громади, які підпадають перейменуванню відповідно Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Протокол засідання Комісії.

Та відповідно до голосування, Комісія прийняла рішення затвердити перелік запропонованих нових назв вулиць та провулків населених пунктів Яготинської міської територіальної громади.

Перелік нових назв вулиць та провулків.