Рятувальники інформують

01 Вересня, 2023 р., 15:38
01 вересня 2023 року працівниками Бориспільського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Кулябівка, Яготинської міської територіальної громади. В ході відпрацювання здійснено перевірку житлових будинків багатодітних сімей, одиноких, неблагонадійних сімей та інвалідів, проведено бесіду на теми Безпека у побуті (пічне опалення, поводження з газом, альтернативних джерел енергії, електромережі, побутових приладів), попередження пожеж в екосистемах, увага вибухонебезпечні предмети  та вручено пам’ятні листівки.
28 Серпня, 2023 р., 08:45
26 серпня 2023 року о 12:53 до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про пожежу в Бориспільському районі,  с. Панфили, вул. Шевченка. На місце виклику негайно направлено черговий караул 28 – ДПРЧ м. Яготин.
21 Серпня, 2023 р., 13:06
20 cерпня  2023 року о 18:00 до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про пожежу в Бориспільському районі,  м. Яготин, вул. Філатова, 32.  На місце виклику негайно направлено черговий караул 28 – ДПРЧ м. Яготин.
21 Серпня, 2023 р., 13:04
20 серпня 2023 року о 08:10 до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про пожежу в Бориспільському районі,  с. Черняхівка вул. Миру. На місце виклику негайно направлено черговий караул 28 – ДПРЧ м. Яготин.
18 Серпня, 2023 р., 14:50
17 серпня 2023 року інспекторським складом Бориспільського районного управління проведено обстеження закладів освіти на території Яготинської територіальної громади.
16 Серпня, 2023 р., 15:33
16 серпня 2023 року працівниками Бориспільського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області відвідали стихійні місцях відпочинку на воді Яготинської міської територіальної громади та провели комплекс превентивно-профілактичних заходів, під час яких нагадали правила безпечної поведінки. Спеціалісти пояснили відпочивальникам у чому небезпека купання у не відведенихдля цього місцях, застерегли від пірнання у воду з обривів та мостів і нагадали про заборону купання у нетверезому стані, а також звернули увагу дорослих на постійний нагляд за дітьми під час їхнього купання, пояснили, що небезпечно купатися поодинці та відпливати далеко від берега. Крім цього, роздали діткам інформаційні листівки з правилами поведінки біля водойм та дитячу безпеку на дорозі. Також, було наголошено на увага до вибухонебезпечних предметів та алгоритм дії при їх виявленні.
15 Серпня, 2023 р., 09:11
14 серпня 2023 року інспекторським складом Бориспільського районного управління проведено обстеження закладів освіти на території Яготинської територіальної громади.
14 Серпня, 2023 р., 14:01
14 серпня 2023 року працівниками Бориспільського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Райківщина, Яготинської міської територіальної громади. Також до відпрацювання було залучено старосту Райківщинського старостинського округу. В ході відпрацювання здійснено перевірку житлових будинків багатодітних сімей, одиноких, неблагонадійних сімей та інвалідів, проведено бесіду на теми Безпека у побуті (пічне опалення, поводження з газом, альтернативних джерел енергії, електромережі, побутових приладів), попередження пожеж в екосистемах, увага вибухонебезпечні предмети  та вручено пам’ятні листівки.
14 Серпня, 2023 р., 09:13
13 серпня 2023 року о 18:38 до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про пожежу в Бориспільському районі,  с. Черняхівка вул. Миру. На місце виклику негайно направлено черговий караул 28 – ДПРЧ м. Яготин.
10 Серпня, 2023 р., 14:03
10 серпня 2023 року працівниками Бориспільського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Фарбоване, Яготинської міської територіальної громади. В ході відпрацювання здійснено перевірку житлових будинків багатодітних сімей, одиноких, неблагонадійних сімей та інвалідів, проведено бесіду на теми Безпека у побуті (пічне опалення, поводження з газом, альтернативних джерел енергії, електромережі, побутових приладів), попередження пожеж в екосистемах, увага вибухонебезпечні предмети  та вручено пам’ятні листівки.