Регіональні новини

17 Квітня, 2024 р., 15:04
Купувати продукцію українського виробництва — це стимулювати свою, а не чужу економіку. Це важливо як на побутовому рівні, коли купуєш одяг чи продукти в магазині, так і під час підготовки великих закупівель через тендери.
16 Квітня, 2024 р., 16:56
Група «Прозорість та підзвітність» рекомендувала Вишневій громаді направити на експертизу проєктно-кошторисну документацію трьох обʼєктів, тендери за якими викликали резонанс. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.
16 Квітня, 2024 р., 15:26
Найкращі баскетбольні клуби можуть вже шукати своїх майбутніх гравців серед учасників Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч. Наші юні спортивні таланти викладаються на повну.
16 Квітня, 2024 р., 14:31
Добре навчені бійці — запорука успіхів на полі бою, тому командири «Хартії»  максимально зацікавлені озброїти новоприбулих необхідними знаннями та навичками. За 60 днів інтенсивних тренувань «Хартія» навчає бути ефективним у бою та мати достатньо навичок для збереження свого життя.
16 Квітня, 2024 р., 07:37
⛹🏻‍♀️🏀Дівчата з Калинівської, Фастівської, Боярської, Гатненської, Чабанівської громад зіграли свої вирішальні баскетбольні матчі.
16 Квітня, 2024 р., 07:33
На Київщині триває робота з відновлення житлового фонду, що був пошкоджений внаслідок ведення активних бойових дій у пристоличному регіоні. Зокрема, у Макарові триває капітальний ремонт п’ятиповерхівки на 60 квартир на вулиці Садовій, 1А. Роботи виконують коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.
15 Квітня, 2024 р., 12:45
Вісім команд з Баришівської, Броварської, Березанської, Великодимерської, Зазимської, Згурівської, Калинівської та Калитянської громад змагались за першість на районному рівні.
15 Квітня, 2024 р., 12:41
У третьому етапі Всеукраїнських шкільних ліг на Київщині вже взяли участь 1360 школярів. Про це під час брифінгу повідомив перший заступник голови Київської ОДА Микола Бойко.
15 Квітня, 2024 р., 12:40
У складних обставинах повномасштабного вторгнення та безлічі викликів, які воно принесло, для України життєво важливо, аби бюджет країни працював для розвитку бізнесу та бізнес брав участь у забезпеченні потреб держави. Тут дороговказом може стати народне прислів’я: «свій до свого по своє».