Регіональні новини

23 Квітня, 2024 р., 17:31
🏀У Білоцерківському районі пройшли фінальні змагання з баскетболу у третьому етапі Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч.
23 Квітня, 2024 р., 10:08
​​«Хартія» виникла як добровольчий підрозділ на початку повномасштабної війни. Бійці «Хартії» обороняли Харківщину та одні з перших вийшли на кордон із РФ під час контрнаступу у вересні 2022-го.
23 Квітня, 2024 р., 08:25
Найсильніші футболісти Бучанського району зібрались в Академії спорту позмагатись в третьому етапі Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч.
22 Квітня, 2024 р., 15:09
Купуючи продукцію українських виробників, українці не лише прямо підтримують економіку країни, але й роблять можливою підтримку армії, адже майже всі податки під час вторгнення спрямовані саме на це. Цей ефект на економіку та суспільство є настільки суттєвим і відчутним, що можна сміливо говорити про те, що купуючи українське, ми буквально плюсуємо своє.
22 Квітня, 2024 р., 14:17
Реєстрація безробітних http://surl.li/ssbnr у службі зайнятості відбувається у 2 способи:
22 Квітня, 2024 р., 14:13
Щоб уникнути помилок у нарахуванні обсягів спожитої вами електроенергії, фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі проводять контрольне зняття показів лічильника. Проте клієнти часто ставлять питання щодо необхідності й користі цієї безплатної послуги. Тож сьогодні ми розвінчуємо основні міфи про контрольне зняття показів.
22 Квітня, 2024 р., 08:19
Київщина вже відновила повністю або частково із забезпеченням життєдіяльності майже 17,5 тис. об’єктів. Про це під час брифінгу розповів начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.
19 Квітня, 2024 р., 15:08
Неймовірно важливою є власна спроможність держави Україна та її громадян, які не покладаються лише на підтримку партнерів, а й самостійно, щодня роблять великий внесок у зміцнення держави через створення нових підприємств, робочих місць, генерування доходу всередині країни та відродження економічної системи.
19 Квітня, 2024 р., 13:44
Відразу два фінали з баскетболу серед команд дівчат та юнаків пройшли в Переяславі.