Відключення електроенергії

05 Січня, 2024 р., 16:34
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у межах Ягoтинськa міська територіальна громада. У зв'язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
05 Січня, 2024 р., 16:31
03 Січня, 2024 р., 16:57
01 Січня, 2024 р., 09:54
01 Січня, 2024 р., 09:53
01 Січня, 2024 р., 09:51
29 Грудня, 2023 р., 12:03
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» 02 січня 2024 року буде проводити профілактичні роботи у межах Яготинської міської територіальної громади.
28 Грудня, 2023 р., 11:44
ПрАТ ДТЕК Київські Регіональні Електромережі попереджає, що Центр обслуговування клієнтів, що знаходиться за адресою 07700, Київська обл., м. Яготин, вул. Згурівська, 1-а, 28.12.2023 р. та 04.01.2024 р. працювати не буде.
04 Грудня, 2023 р., 16:24
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» 07, 09 грудня 2023 року буде проводити профілактичні роботи у межах Яготинської міської територіальної громади.
28 Листопада, 2023 р., 15:56
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» 29 листопада 2023 року буде проводити профілактичні роботи у межах Яготинської міської територіальної громади.