Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта проєкту рішення Яготинської міської ради «Про встановлення місцевих податків на території Яготинської міської територіальної громади з 2025 року»

Дата: 10.04.2024 15:05
Кількість переглядів: 707

Відповідно до статтей  8, 9, 13  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 р. № 3089 з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, Яготинська міська  рада повідомляє про наміри оприлюднити регуляторний акт - проєкт рішення «Про встановлення місцевих податків на території Яготинської міської територіальної громади з 2025 року».

Проєкт рішення розроблено відповідно до вимог Податкового кодексу України, Конституції України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".    

Розробник  проєкту регуляторного акту: Фінансовий відділ Яготинської міської ради.

Проєкт рішення  Яготинської міської  ради «Про встановлення місцевих податків на території Яготинської міської територіальної громади з 2025 року» та аналіз регуляторного впливу розміщений на офіційному сайті Яготинської міської ради за посиланням: https://yagotinmiska-rada.gov.ua/news/1705046871/

Зауваження  та  пропозиції  щодо  проєкту  регуляторного  акта та аналізу регуляторного впливу  приймаються за поштовою  адресою: Яготинська міська рада, вул. Незалежності, 110, м. Яготин, Київська область, 07700 (електронною поштою: yagotinmiskarada@ukr.net) та Фінансовим відділом Яготинської міської ради (контактний телефон 0 (45-75) 5-62-62).      

Термін приймання зауважень від фізичних і юридичних осіб, бюджетних установ та інших підприємств, організацій приймаються в письмовій формі протягом 30 календарних днів із дня оприлюднення.

Проєкт рішення Яготинської міської ради "Про встановлення місцевих податків  на території Яготинської міської територіальної громади з 2025 року".

Додаток1Додаток2Додаток3Додаток4Додаток5Додаток6Додаток7Додаток8Додаток9.

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Яготинської міської ради «Про встановлення місцевих податків  на території Яготинської міської територіальної громади з 2025 року».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора