Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта: проєкту рішення Яготинської міської ради "Про встановлення тарифу на проїзд у міських автобусних маршрутах загального користування у м. Яготині"

Дата: 11.12.2023 13:50
Кількість переглядів: 108

На виконання вимог ст. 9 Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення проєкту рішення виконавчого комітету Яготинської міської ради «Про встановлення тарифу на проїзд у міських автобусних маршрутах загального користування у м. Яготині» та аналізу його регуляторного впливу з метою отримання зауважень та пропозицій.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проєкту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта.

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі:

  • поштою за адресою: 07700, Київська область, Бориспільський район, м. Яготин, вул. Незалежності, 110, відділ житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Яготинської міської ради;

електронною поштою за адресою – jkg@yagotinmiska-rada.gov.ua.

Аналіз регуляторного впливу до проекту регуляторного акта виконавчого  комітету Яготинської міської ради «Про встановлення тарифу на проїзд у міських автобусних маршрутах загального користування у м. Яготині»

Проєкт рішення "Про встановлення тарифу на проїзд у міських автобусних маршрутах загального користування у м. Яготині"

Проєкт рішення "Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у місті Яготині"

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора