Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта

Дата: 06.08.2021 15:29

На виконання вимог ст. 9 Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Яготинської міської ради  «Про організацію конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Яготин Бориспільського району Київської області» та аналізу його регуляторного впливу з метою отримання зауважень та пропозицій.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі:

• поштою за адресою: 07700,Київська область, Бориспільський район, м. Яготин, вул. Незалежності, 110, відділ житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Яготинської міської ради;
  • електронною поштою за адресою – yagotingkx@ukr.net