Яготинський район, Київська область

Черговий об'їзд торгових рядів

13 червня працівниками відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату міської ради було здійснено черговий об'їзд торгових рядів, що розташовані поблизу Привокзальної площі в м. Яготині.

Працівниками відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату міської ради під час об'їзду було проведено профілактичну бесіду та попереджено про здійснення рейдів працівниками Яготинського ВП, які під час виявлення правопорушень будуть складати протоколи про притягнення до адміністративної відповідальності.

НАГАДУЄМО здійснення несанкціонованої торгівлі поряд металевого паркану, в переході між Вокзалом та торговими рядами з 01 травня – ЗАБОРОНЕНО!