Яготинський район, Київська область

Вивчення досвіду об’єднаних територіальних громад на прикладі Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади, Хмельницької області

Для вивчення досвіду об’єднаних територіальних громад  Яготинський міський голова Н.М. Дзюба, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення апарату міської ради В.М. Пантелусь відбули до Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади, Хмельницької області.

17 травня, в залі засідань Дунаєвецької міської ради відбулася робоча зустріч з представниками органів місцевого самоврядування.

Увагу було зосереджено на обговоренні актуальних питань розвитку галузі освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення. Представників Яготинської міської ради було поінформовано про важливість їх участі в розробці та реалізації програм та проектів, які фінансуватимуться за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Під час робочої зустрічі було розглянуто й низку інших важливих питань, які стосуються, зокрема, закупівлі нової техніки для КП «Благоустрій Дунаєвеччини» та розвиток благоустрою усієї Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади.