З професійним святом - Днем бухгалтера !

Дата: 14.07.2017 23:07

Фото без описуДорогі бухгалтери !

16 липня ваше професійне свято – День бухгалтера ! Важко уявити собі галузь національної економіки, де б не використовувалась Ваша праця, Ваш досвід та знання. Від Вашої енергії та наполегливості великою мірою залежить ефективний розвиток фінансово-господарської діяльності кожного підприємства. Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначається соціально-економічний розвиток нашого міста, краю та держави. Така професія вимагає від кожного з Вас чесності, сумлінності, відповідальності і справжньої відданості своїй справі.

Напередодні Вашого професійного свята, бажаю Вам всього самого доброго : успіхів і професіоналізму, кар’єрного зростання і зростання доходів, великого щастя та родинного благополуччя, міцного здоров’я та сімейного затишку, невичерпної енергії та наснаги до подальшої плідної праці та нових звершень. Нехай робота завжди приносить Вам радість і велике задоволення !

З повагою  Яготинський міський голова                                  Наталія  Дзюба