Яготинська міська рада
Яготинський район, Київська область

Шановні працівники Національної поліції України!

 

Щиро вітаю вас зі святом!

Давньогрецький філософ Геракліт стверджував, що народ повинен битися за закон, як за міську стіну. І поліцейські як доказ, це справжні воїни, які щодня обороняють закон в ім'я свободи людини.

Професія поліцейського - духовне покликання, яке під силу далеко не кожному, адже робота вимагає бути чесним і з оточуючими, і з самим собою. Це люди, які не бояться своєї роботи, тому що у них є величезна перевага - вони на стороні правди, адже захист життя, честі і гідності громадян та інтересів держави від протиправних посягань – завдання великої ваги, які виконують працівники Національної поліції, щоб у нашій державі панували мир та спокій.

Нехай професійне свято додає вам натхнення та невичерпної наснаги в почесній правоохоронній діяльності на благо нашої держави. І нехай ваша мужня і самовіддана праця знаходить щиру вдячність і довіру в серцях громадян.

У день професійного свята бажаю вам завжди зберігати стійкість духу, виявляти притаманну вам мужність та вміння невідкладно приймати правильні рішення, адже ці якості необхідні, коли треба не поступитися совістю і залишитися вірним закону та не покинути ту правильно обрану сторону - сторону істинної правди.

Щиро зичу Вам високих професійних здобутків у благородній справі – служінні українському народу. Нехай добро та справедливість будуть постійними супутниками Вашої справи. Бажаю вам міцного здоров’я, особистого щастя, благополуччя, достатку, злагоди, родинного затишку і тепла Вам та Вашим близьким, духовного піднесення на довгі роки та успіхів у роботі. 

З повагою
Яготинський міський голова                 Наталія Дзюба
 

« повернутися до списку новин