Яготинський район, Київська область

Шановні працівники Національної поліції України!

Щиро вітаю вас зі святом!

Давньогрецький філософ Геракліт стверджував, що народ повинен битися за закон, як за міську стіну. І поліцейські як доказ, це справжні воїни, які щодня обороняють закон в ім'я свободи людини.

Професія поліцейського - духовне покликання, яке під силу далеко не кожному, адже робота вимагає бути чесним і з оточуючими, і з самим собою. Це люди, які не бояться своєї роботи, тому що у них є величезна перевага - вони на стороні правди, адже захист життя, честі і гідності громадян та інтересів держави від протиправних посягань – завдання великої ваги, які виконують працівники Національної поліції, щоб у нашій державі панували мир та спокій.

Нехай професійне свято додає вам натхнення та невичерпної наснаги в почесній правоохоронній діяльності на благо нашої держави. І нехай ваша мужня і самовіддана праця знаходить щиру вдячність і довіру в серцях громадян.

У день професійного свята бажаю вам завжди зберігати стійкість духу, виявляти притаманну вам мужність та вміння невідкладно приймати правильні рішення, адже ці якості необхідні, коли треба не поступитися совістю і залишитися вірним закону та не покинути ту правильно обрану сторону - сторону істинної правди.

Щиро зичу Вам високих професійних здобутків у благородній справі – служінні українському народу. Нехай добро та справедливість будуть постійними супутниками Вашої справи. Бажаю вам міцного здоров’я, особистого щастя, благополуччя, достатку, злагоди, родинного затишку і тепла Вам та Вашим близьким, духовного піднесення на довгі роки та успіхів у роботі.

Яготинський міський голова                 Наталія Дзюба