На Київщині розливали пивний фальсифікат
У Вишгородському районі виявили та припинили діяльність підпільного цеху з масового виробництва алкогольної продукції (пива) відомих торгових марок.
Дії щодо припинення незаконної діяльності цеху відбувалися за співпраці управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Київській області, співробітників управління захисту економіки в Київській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, а також Васильківської місцевої прокуратури та Васильківського відділу поліції ГУ НП у Київській області.
Нелегальне виробництво пива організував приватний підприємець, зберігаючи та реалізуючи згодом підакцизну продукцію без дозвільних документів.
Правоохоронні органи, які брали участь у заходах, вилучили обладнання, яке використовувалося для виробництва пива, та готову алкогольну продукцію.
ГУ ДФС у Київській області
Операція «Акциз - 2017»: у Київському регіоні знову викрили цех з виготовлення підроблених алкогольних напоїв
Працівники оперативного управління ГУ ДФС у Київській області спільно із співробітниками Васильківського відділу Києво-Святошинської прокуратури Київської області, в рамках проведення спецоперації «Акциз – 2017», викрили факт зберігання невідомою особою алкогольної продукції з підробленими марками акцизного збору.
20 вересня 2017 проведено ряд обшуків в гаражних боксах, в ході яких виявлено та припинено незаконне виробництво елітних фальсифікованих алкогольних напоїв.
За результатами проведених обшуків з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальні цінності орієнтовною вартістю 850 тис. грн. З них підакцизних товарів на суму 500 тис. грн., а саме:
- 115,1 дал. фальсифікованих алкогольних напоїв («Absolut», «Finlandia», «Kvint», «Keglevich», «Beluga») без марок акцизного податку України встановленого зразка на загальну суму 500 тис. гривень;
- обладнання і знаряддя для виробництва фальсифікованої алкогольної продукції (пусті пластикові бутлі об’ємом 5л., картонні коробки типу «бег-ін-бокс», шланги, лійки, пластикові ємкості об’ємом 1 тис. літрів) та фурнітура в кількості 3 тис. коробів об’ємом 2-3 літри для фасування фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів з логотипами торгових марок світових брендів на суму 350 тис. гривень.
За наявною інформацією, зазначені алкогольні напої в подальшому реалізовувались на території Київської області шляхом розміщення оголошень у мережі Інтернет.
Вилучені товарно-матеріальні цінності передані на відповідальне зберігання.
Досудове розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 199 КК України триває.
ГУ ДФС у Київській області