За Програмою СБУ «На тебе чекають вдома» до мирного життя повернулися ще два колишні бойовики (відео)

Дата: 12.09.2017 10:52
Кількість переглядів: 546

Співробітники Служби безпеки України залучили до Програми «На тебе чекають вдома» та повернули до нормального життя ще двох колишніх бойовиків терористичної організації «ЛНР».

Правоохоронці встановили, що двоє чоловіків у 2014 році приєдналися до незаконних збройних формувань так званої «ЛНР» та займалися вербуванням бойовиків до лав бандугруповань.

Усвідомивши злочинний характер своїх дій, а також розчарувавшись в «ідеалах новоросії», вони залишили бойовиків та тривалий час переховувалися від українського правосуддя на території тимчасово окупованого Криму та в Росії.

Дізнавшись про Програму СБУ «На тебе чекають вдома», колишні бойовики прийняли рішення скористатись нею, щоб повернутись до своїх родин. Чоловіки звернулися до СБУ з відповідними заявами, в яких повідомили про всі обставини вчиненого ними правопорушення.

Зважаючи на відсутність у їх діях ознак тяжкого злочину, добровільну заяву і сприяння слідству суд звільнив колишніх бойовиків від кримінальної відповідальності, передбаченої ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України.

Колишні бойовики закликали всіх, хто продовжує перебувати у рядах незаконних збройних формувань «ДНР/ЛНР», скласти зброю та повернутись до своїх родин.  

Прес-центр СБ України

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора