Зустріч міського голови Н.М.Дзюби з керівником проекту «Aktion Tschernobyl” доктором Йозефом Ціглером та Вальтером Зайделя

Дата: 02.10.2017 13:42

Фото без опису

Сьогодні відбулась зустріч міського голови Н.М.Дзюби з керівником проекту «Aktion Tschernobyl” доктором Йозефом Ціглером та Вальтером Зайделя.

Було обговорено ряд питань.

Зокрема пропаганда здорового способу життя. Реалізація даного проекту буде можлива при умові спільної співпраці Яготинської міської ради та керівника проекту «Aktion Tschernobyl” доктора Йозефа Ціглера.

Спілка «Aktion Tschernobyl” планує розпочати займатися стерилізаційним обладнанням і створенням нового стерилізаційного відділення районної лікарні. Функціонування майбутньої моделі районної лікарні стане можливим після об’єднання територіальних громад.

Фото без описуПо завершенню розмови Наталія Миколаївна Дзюба вручила Йозефу Ціглеру, почесному громадянину міста Яготин, вітання з ювілейною датою 465-ю річницею Дня міста та 60-ю річницею надання Яготину статусу міста. Подякувала за тісну та плідну співпрацю, високий професіоналізм та побажала натхнення в подальших життєвих кроках.