Оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради
Дата: 28.08.2017 13:55
Кількість переглядів: 567
28 серпня відбулась оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради під головуванням виконувача обов’язків міського голови С.О. Овчаренка.
Начальники відділів апарату міської ради, керівники комунальних підприємств Яготинської міської ради: «Комунальник», «Ритуал», «Яготинська ЖЕК», "Міськсвітло", «Яготинський ВУ ВКГ», редакції газети «Яготин – місто моє», директор стадіону «Колос» доповіли про стан виконання доручень міського голови та прозвітували про виконані роботи за період з 21 серпня по 27 серпня 2017 року.
Виконувач обов’язків начальника КП «Комунальник» Л.П. Карпенко зазначила, що працівники підрозділу з благоустрою здійснювали роботу з:
- переобладнання огорожі дитячого майданчика «Рошен» на території ДНЗ № 3 «Ромашка» для вільного доступу мешканців міста на території мікрорайону «ЦиНС»;
- обкошування порослі трави;
- підготовки території до святкування Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України.
Любов Петрівна додала, що окрім зазначених робіт підрозділ виконує функції щоденного підтримання території міста у належному санітарному стані, зокрема проводить щоденне ручне прибирання сміття по всій протяжності міста, включно з територією по вул. Кільцевій (від в'їзду зі сторони траси Київ-Харків до газозаправної станції та від озера «Кирильське» до виїзду з міста зі сторони мікрорайону «ДРСУ»).
Начальник СКП «Ритуал» І.М. Смаглій наголосив, що працівниками спеціалізованого комунального підприємства виконувалась робота по видаленню кущів, кронуванню дерев на території кладовищ № 5 по вул. Шевченка (мікрорайон «Стара аптека»), № 6 по вул. Заводська-Шевченка (поблизу ЗОШ № 1).
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/05408823/44d26a645080272869dd0d222339482d.jpg)
- ремонт під’їзду ІІ по вул. Леонтовича, 9;
- ремонт каналізації по вул. Каштанова Алея, 7 (під’їзд І);
- капітальний ремонт електрощитової по вул. Каштанова Алея, 2;
- встановлено двигун на ліф по вул. Незалежності, 22 (ІІІ під’їзд);
- вивезення гілля та негабаритного сміття;
- обкошування зелених зон будинків;
- щоденне прибирання прибудинкових території.
Начальник КП «Міськсвітло" В.М. Білаш зауважив, що з 21.08.2017 по 27.08.2017 проводились роботи по заміні ліхтарів на світлодіодні по вул. Шевченка.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/05408823/1b4e2d5efa3f0203acf8f465cc634dbb.jpg)
Директор стадіону «Колос» В.В. Сапронайтіс зазначив, що на минулому тижні проводилось обкошування футбольного поля. Віталій Віталійович додав, що на стадіоні «Колос» проводилась Першість Яготинського району з Футболу серед ветеранів 35+ сезону 2017 року та суперкубок з футболу в рамках відзначення дня Державного Прапора України та дня Незалежності України.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/05408823/ce8c7535b881f9a2ba4c28f85e00773d.jpg)
За результатами оперативної наради виконувачем обов’язків міського голови С.О. Овчаренком були надані відповідні доручення керівникам комунальних підприємств та начальникам відділів апарату міської ради.