ПРОФІЛАКТИКА ТА ПРОТИДІЯ НАСИЛЬСТВУ

Дата: 13.03.2018 16:09

Фото без описуУ вересні 2017 року Представництвом Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні розпочато реалізацію у Київській області  трирічного проекту, спрямованого на посилення системи запобігання та протидії насильству щодо жінок на національному та місцевому рівнях шляхом забезпечення доступності якісних послуг для постраждалих від насильства та формування в українському суспільстві культури нульової толерантності до насильства.

Так, з метою зміцнення потенціалу міжвідомчої взаємодії у питаннях профілактики та протидії насильству за ознакою статі та домашньому насильству, налагодження механізму надання допомоги постраждалим Фондом ООН у галузі народонаселення 5-7 березня 2018  відбувся триденний тренінг: «Посилення ефективності міжвідомчої взаємодії у сфері запобігання та протидії насильству за ознакою статі та домашньому насильству».

Міжнародні підходи до запобігання та протидії насильству за ознакою статі та домашньому насильству, можливості їх застосування в Україні, а також законодавче підґрунтя та механізми міжвідомчої взаємодії  представили:  Ірина Луценко – Представник Президента України у Верховній Раді України, Наталія Федорович –заступник  Міністра соціальної політики України, Тетяна Ковальчук – заступник Міністра внутрішніх справ України,  Павло Замостьян – заступник Представника Фонду ООН у галузі  народонаселення в Україні, Іонела Хорга – програмний координатор, Східноєвропейський інститут репродуктивного здоровя.

В зазначеному заході з метою міжвідомчої взаємодії також активну участь взяли директор департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації Ігор Мещан, заступник начальника управління соціального захисту населення зазначеного департаменту Валерія Незенко, начальник служби у справах дітей та сімї Київської облдержадміністрації Наталія Онопрієнко-Капустіна, в.о.директора Київського обласного центру соціальних служб для сімї та молоді Людмила Калгіна.

Учасники активно оглянули зміни в законодавстві з питань запобігання та протидії домашньому насильству, здійснили практичні підходи та розробили місцеві алгоритми міжвідомчої взаємодії суб’єктів протидії та запобіганню домашньому насильству.

За інформацією Київської обласної державної адміністрації.