Розгромна перемога футболістів Яготинської ДЮСШ

Дата: 20.05.2021 15:13

Фото без опису19 травня 2021 року відбувся 7 тур чемпіонату Київської області з футболу серед вікових груп U-11 та U-13. Збірні команди Яготинської ДЮСШ їздили на гостини до команди ФК "Матадор" м. Переяслав.

Команда 2010 року народження, маючи велику кількість гольових моментів, не змогла здобути перемогу. Долю матчу вирішив 9-метровий штрафний удар, фінальний рахунок 1:0 на користь однолітків суперника.

Команда 2008 року народження знову продемонструвала змістовну і впевнену гру, фінальний рахунок 0:6 на користь команди Яготинської ДЮСШ. Голами відзначились Богдан Малофієнко (2 голи та 2 гольові передачі), Євген Ткаченко (2 голи і 1 гольова передача), ще по голу забили Антон Лавріненко та Владислав Придибайло, слід відзначити також і наших воротарів, які вже 4 гру з 7-ми матчів залишають свої ворота недоторканими.

В суботу 22.05.2021 відбудеть 8 тур чемпіонату Київської області з футболу, наші команди будуть приймати команди однолітків з Борисполя.

Інформує сектор молоді та спорту апарату Яготинської міської ради