Святкування Дня вишиванки в старостинських округах Яготинської міської територіальної громади

Дата: 20.05.2021 16:57

Фото без описуЦього року карантин, введений через СОVID-19, вніс свої корективи у всі масові заходи. Однак, навіть в умовах карантину, у День вишиванки, жителі Яготинської міської територіальної громади знайшли спосіб продемонструвати свій своєрідний генетичний код - прийшли на роботу у вишиванках та долучилися до онлайн флешмобу # вдягни_вишиванку.

У вишитих сорочках, блузах та сукнях  працюють сьогодні і в старостинських округах Яготинської громади. Гаптовані, вишиті білим по білому, бісером, у традиційному стилі та в розмаїтті сучасних інтерпретацій вишиванки викликали щире захоплення і створювали святкову атмосферу на робочих місцях. Для кожного українця вишиванка означає набагато більше, ніж гарний одяг в етностилі. Вишиванка - це символ національної єдності, гордості та слави. Це зв'язок з українським народом, його традиціями та історією. А ще - це терпляча праця і майстерність рук, які стібок за стібком вишивали кольоровими нитками неповторний візерунок. Це сердечна любов і душевна турбота, вкладені в створення вишиванки. Це оберіг на щастя й удачу.

З Днем вишиванки!