Міського голову Наталію Дзюбу нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

Дата: 02.02.2022 16:01

Фото без опису02 лютого, в приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулося нагородження державними нагородами почесних жителів Київщини.

Відповідно до Указу Президента України  від 08.12.2021 №626/2021 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня місцевого самоврядування", за особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм, Яготинського міського голову  Наталію Дзюбу  нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Шановна Наталіє Миколаївно!

Прийміть щирі привітання та побажання незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків. Нехай Ваша енергія, багаторічний досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал і надалі служитимуть на благо рідного краю!