Обережно – вода небезпечна!

Дата: 10.06.2022 12:55

Фото без описуЯготинська міська рада доводить до жителів та гостей громади, що рішенням комісії Яготинської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол № 5 від 07.06.2022) вирішено вважати, що місця масового відпочинку людей біля (на) воді на території Яготинської міської територіальної громади відсутні, в зв’язку з постійною загрозою ракетних обстрілів, відсутністю засобів рятування на водних об’єктах, відсутністю паспортів місць масового відпочинку населення біля води (у тому числі – паспортів водолазного обстеження акваторії місць масового відпочинку населення біля води та санітарно-епідемічних висновків щодо відповідності санітарним вимогам води та піску в місцях масового відпочинку населення біля води).

В зв’язку з високою небезпекою від вибухонебезпечних предметів, постійною загрозою ракетних обстрілів, з метою забезпечення безпеки та збереження життя мешканців громади, рішенням комісії Яготинської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол № 5 від 07.06.2022), заборонено купатися на водних об’єктах Яготинської міської територіальної громади.

Шановні громадяни! Закликаємо Вас не нехтуйте власною безпекою та життям, адже за хвилини задоволення на воді можна заплатити надто дорого, особливо в час коли існує постійна небезпека від вибухонебезпечних предметів та постійних ракетних ударів.

Сектор з питань НС, ЦЗ населення,

мобілізаційної та правоохоронної