Рейд на воді

Дата: 16.08.2023 15:33

Фото без опису16 серпня 2023 року працівниками Бориспільського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області відвідали стихійні місцях відпочинку на воді Яготинської міської територіальної громади та провели комплекс превентивно-профілактичних заходів, під час яких нагадали правила безпечної поведінки. Спеціалісти пояснили відпочивальникам у чому небезпека купання у не відведенихдля цього місцях, застерегли від пірнання у воду з обривів та мостів і нагадали про заборону купання у нетверезому стані, а також звернули увагу дорослих на постійний нагляд за дітьми під час їхнього купання, пояснили, що небезпечно купатися поодинці та відпливати далеко від берега. Крім цього, роздали діткам інформаційні листівки з правилами поведінки біля водойм та дитячу безпеку на дорозі. Також, було наголошено на увага до вибухонебезпечних предметів та алгоритм дії при їх виявленні.