Проведено обстеження закладів освіти на території Яготинської територіальної громади

Дата: 18.08.2023 14:50

Фото без опису17 серпня 2023 року інспекторським складом Бориспільського районного управління проведено обстеження закладів освіти на території Яготинської територіальної громади.

Особливу увагу рятувальники приділили забезпеченню приміщень первинними засобами пожежогасіння, функціонуванню систем протипожежного захисту та справності протипожежного водопостачання, наявності вогнезахисної обробки дерев’яних конструкцій, інструкціям з питань пожежної безпеки, планам евакуації тощо. Водночас із керівниками та викладачами навчальних закладів інспектори ДСНС провели відповідні інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки та навчили діям при виникненні пожежі та виявленні ВНП, а також алгоритм дій при сигналі «Повітряна тривога». Крім того, вони наголосили на необхідності проведення серед учнів та вихованців дошкільних навчальних закладів відповідної інформаційно-роз’яснювальної роботи.