Яготинський район, Київська область

Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Яготинської міської ради

01 вересня о 15 годині в приміщенні Яготинської міської ради відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Яготинської міської ради, яке провів перший заступник міського голови, голова адміністративної комісії – С.О. Овчаренко.

На розгляд комісії надійшоло два протоколи про адміністративне правопорушення скоєних громадянами м. Яготина. Протоколи складені та направлені за вчинення правопорушення передбачених ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП) "Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів",  ч. 1 ст. 154 КУпАП "Порушення правил тримання собак і котів".

За результатами голосування членами комісії на громадян за порушення ст. 152 КУпАП "Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів" було накладено адмінстягнення у вигляді штрафу у розмірі 1360 (тисячу триста шістдесят) гривень (80(вісімдесят) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян), за порушення ч. 1 ст. 154 КУпАП "Порушення правил тримання собак і котів" - було винесено рішення про попередження.