Заощадливе ставлення до енергетичних ресурсів

Дата: 08.08.2018 18:13
Кількість переглядів: 518

Фото без описуУкраїна зробила свій вибір – європейський шлях розвитку. Для нас це означає, що ми обрали європейські цінності, і важливе місце серед них посідає заощадливе ставлення до енергетичних ресурсів країни. Ми маємо змінювати своє ставлення до природних ресурсів, повинні дбати про їх збереження і відновлення.

Заощаджувати ресурси – це означає дбати про свою землю. Сьогодні ми заощаджуємо свої витрати, а на майбутнє це означає, що ми турбуємось про чисту і багату країну, в якій будуть жити наші діти.

Ця робота складається із щоденних невеликих турбот – вимкнути світло, коли виходиш із приміщення; вчасно закрутити кран тощо. В результаті ж ми придбаємо чудові звички культурної, цивілізованої людини, що турбується про своє майбутнє та долю своїх дітей.

Усі заходи, які може здійснити громадянин для покращення власного побуту за нових умов, можна розділити на чотири напрями:

1. Заощадження ресурсів: води, газу, тепла тощо. Для цього потрібно просто відкоригувати побутові звички та здійснити прості заходи, наприклад, налагодити крани та встановити тепловідбивні екрани за радіаторами.

2. Утеплення приміщення. Наприклад, заміна чи заклеювання вікон, проведення теплоізоляції даху, модернізація системи вентиляції тощо.

3. Встановлення приладів обліку. Це дозволить платити лише за спожиті ресурси.

4. Перехід на більш сучасні, енергозберігаючі та альтернативні джерела енергії та системи комунікацій. Наприклад, заміна газового котла твердопаливним, встановлення вітрогенераторів тощо.

Інформаційна брошура про програму з утеплення житла

За інформацією Київської обласної державної адміністрації

 


« повернутися до розділу «Регіональні новини»

Код для вставки на сайт