Оголошення громади

18 Вересня, 2017 р., 15:45
У товаристві для підготовки та сталого функціонування об’єктів електроенергетики в проходженні осінньо-зимового періоду та в умовах надзвичайних ситуацій 2017-2017 років заплановано проведення робіт по розчищенню трас ПЛ 0,4-110 Кв.
14 Вересня, 2017 р., 14:20
Для забезпечення надійного, якісного та безпечного надання послуг з електропостачання Яготинський РП ПРАТ "Київобленерго" здійснює капітальний та поточний ремонт електрообладнання, проводить чистку трас ліній електропередачі. Виконання вищезгаданих робіт неможливе без тимчасового знеструмлення електрообладнання та мереж.
09 Вересня, 2017 р., 19:57
05 Вересня, 2017 р., 11:40
До уваги жителів міста Яготина, що користуються водою з міського водопроводу крім масивів "ПТФ" та "Козловщина".
05 Вересня, 2017 р., 11:02
30 Серпня, 2017 р., 09:58
30 Серпня, 2017 р., 09:41
31 серпня 2017 року об 14.00 відбудеться позачергова двадцять четверта сесія Яготинської міської ради сьомого скликання в залі Яготинської міської ради за адресою: м. Яготин, вул. Незалежності, 67.
28 Серпня, 2017 р., 11:55
Яготинська міська рада оголошує конкурс на заміщення  вакантної  посади  спеціаліста І категорії відділу  з питань юридичного забезпечення та земельних відносин апарату Яготинської міської ради.
22 Серпня, 2017 р., 17:57
Містобудівна документація - Детальний план території з метою зміни цільового призначення частини земельних ділянок гр.. Левченка І.П. та Трукси Т.В. для будівництва об’єктів торгівлі по вул. Незалежності, 90, 90 в м. Яготин Київської області.
18 Серпня, 2017 р., 15:24