Повідомлення про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів при розробці детального плану території по вул. Незалежності, 90, 92 в м. Яготин Київської області

Дата: 22.08.2017 17:57

Фото без описуМістобудівна документація - Детальний план території з метою зміни цільового призначення частини земельних ділянок гр.. Левченка І.П. та Трукси Т.В. для будівництва об’єктів торгівлі по вул. Незалежності, 90, 90 в м. Яготин Київської області.

Метою розробки детального плану території є надання пропозицій щодо надання зміни цільового призначення земельних ділянок, формування планувальної організації території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації території району проектування, встановлення червоних ліній, обсягів житлового та інших видів будівництва на території проектування, визначення напрямків, черговості та обсягів будівництва, забезпечення екологічної безпеки, комплексного благоустрою та озеленення.

Ділянка розташована по вул. Незалежності, 90,92 в м. Яготин в межах населеного пункту в адміністративних межах Яготинської міської ради.

Замовником детального плану виступає Яготинська міська рада, 07700, Київська область, м. Яготин, вул. Незалежності, 67.

Розробником детального плану є інженер-проектувальник Горовий Леонід Петрович (кваліфікаційний сертифікат відповідального виконавця окремих виконавців робіт (послуг)  пов’язаних із створенням об’єкта архітектури від 12.09.2012 року серія АР № 003052).

З детальним планом можна ознайомитись в термін з 28.08.2017 р. по 29.09.2017 р. в Яготинській міській раді (м. Яготин, вул. Незалежності, 67 кабінет № 6 у відділі з питань юридичного забезпечення та земельних відносин апарату Яготинської міської ради) та на сайті Яготинської міської ради.

Детальний план містить текстові та графічні матеріали.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій та зауважень є перший заступник міського голови - Овчаренко Сергій Олександрович.

Термін подання пропозицій та зауважень з 28.08.2017р. по 29.09.2017р.

Виконувач обов’язків міського голови    С.О.Овчаренко

22.08.2017