23 Жовтня, 2021 р., 11:20
Нагадаємо, із 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із “жовтим”, “помаранчевим” чи “червоним” рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного із цих документів:
22 Жовтня, 2021 р., 11:08
На Київщині центри масової вакцинації продовжують щоденну роботу. Наразі їх 33. Вони розташовуються у всіх районах регіону.
21 Жовтня, 2021 р., 11:17
Створення мобільних груп для перевірки сертифікатів про вакцинацію у громадських місцях та нові правила пасажирських міжрегіональних перевезень з 21 жовтня сьогодні було обговорено на спільній нараді під керівництвом голови Бориспільської райдержадміністрації Руслана Дяченка. Участь у нараді взяли представники органів місцевого самоврядування району, керівництво Бориспільського районного управління поліції ГУ Національної поліції в Київській області, Батальйону в м. Бориспіль Управління патрульної поліції в Київській області, Бориспільського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області та начальники районних залізничних станцій. Від Яготинської громади в засіданні взяв участь заступник міського голови Сергій Овчаренко.
21 Жовтня, 2021 р., 11:14
ання на коронавірус виявили в 728 жителів Київщини, в тому числі 72 дитини. Такими є дані  Київського обласного центру контролю та профілактики хвороб за минулу добу, 20 жовтня.
20 Жовтня, 2021 р., 18:47
Вакцинація та генерація COVID-сертифікатів доступні для кожного. Отримати сертифікат можна в декілька кліків у застосунку чи на порталі Дія. Уже понад 1,4 мільйона українців згенерували COVID-сертифікати. Утім, деякі люди виготовляють, продають чи купують підробку. Вже зараз у роботі правоохоронних органів відкриті сотні проваджень. Про це стало відомо під час спільного брифінгу Мінцифри, МОЗ та Кіберполу.
20 Жовтня, 2021 р., 18:14
Жовті та зелені, електронні та паперові - сертифікатів про вакцинацію від ковід в Україні побільшало.
20 Жовтня, 2021 р., 16:17
Лише антитіла, які виробляються після вакцинації, можуть захистити від важкого перебігу COVID-19 та госпіталізації.
19 Жовтня, 2021 р., 12:25
На сьогодні іншого дієвого способу захистити себе від коронавірусної хвороби COVID-19, окрім вакцинації, немає! Саме тому необхідно скоординувати спільні зусилля, адже щеплення – це єдиний спосіб захистити себе і своїх близьких.
19 Жовтня, 2021 р., 12:12
"Помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки  не містить додаткових обмежень та визначається сигнальним про наближення регіону до "червоної" зони. Він визначається автоматично, коли буде спостерігатися перевищення хоча б одного з таких показників: