19 Жовтня, 2021 р., 12:06
За порушення умов карантину передбачаються відповідні покарання:
19 Жовтня, 2021 р., 12:04
“Зелений”, “жовтий” та “помаранчевий” рівні епідемічної небезпеки визначаються керівником робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням на території України COVID-19, за результатами щоденної оцінки відповідних ознак епідемічної небезпеки.
19 Жовтня, 2021 р., 11:56
Уряд продовжив карантин в Україні до 31 грудня 2021 року. З 17 червня в Україні діють нові карантинні норми. За рішенням Державної комісії ТЕБ та НС вирішено встановити з 00 год. 00 хвилин 23 вересня 2021 р. «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України.
19 Жовтня, 2021 р., 11:49
Ряд областей України вже перебувають у «червоній» зоні епідемічної небезпеки. Київщина поки втримується в «помаранчевій», але ситуація дедалі погіршується, тому обласна влада закликає місцевих мешканців якнайшвидше вакцинуватися від коронавірусу.
18 Жовтня, 2021 р., 11:21
Михайло Федоров (експерт з Мінцифри) записав покрокову відео-інструкцію про те, як отримати COVID-сертифікат у додатку Дія: потрібно підтвердити згоду на передачу даних і пройти фотографічне підтвердження. Дія підтягне ваші документи через декілька хвилин.
12 Жовтня, 2021 р., 12:01
Про відповідальність за продаж та користування підробленими документами про вакцинацію повідомив начальник Бориспільського районного управління поліції Тарас Кравчук та наголосив, що на сьогодні можливість перевіряти дійсність COVID-сертифікатів є у співробітників поліції та у співробітників прикордонної служби при перетині кордону.
12 Жовтня, 2021 р., 11:49
Захворювання на коронавірус виявили в 512 жителів Київщини. Серед них – 53 дітей. Такими є дані обласного центру контролю та профілактики хвороб за минулу добу, 11 жовтня.
11 Жовтня, 2021 р., 13:55
Міністерство охорони здоров'я затвердило перелік професій, яким обов?язково потрібно вакцинуватися від коронавірусу. Наказ ще мають додатково перевірити в Мін'юсті.
11 Жовтня, 2021 р., 12:50
Усі українці, щеплені від COVID-19, на підтвердження цього можуть згенерувати цифровий COVID-сертифікат. Це також стосується і людей, які вакцинувались за змішаною схемою, що дозволена в Україні. Наприклад, одна доза вакцини була Moderna, інша – Comirnaty/Pfizer-BioNTech. Також дозволено комбінувати вакцини AstraZeneca на першу дозу та будь-яку мРНК-вакцину (Comirnaty/Pfizer-BioNTech або Moderna) на другу.
04 Жовтня, 2021 р., 14:07
У госпітальних базах Київщини збільшилась кількість госпіталізацій хворих на коронавірус. Наразі на стаціонарному лікуванні знаходяться 710 жителів. Це майже на 200 осіб більше, ніж минулого тижня.