День міста

Дата: 17.09.2017 00:07

Фото без описуЦього вересневого дня Яготин продовжує святкувати свою 465-ту річницю Дня народження та 60-ту річницю надання Яготину статусу міста і наш рідний край виглядає святковим.

В центрі йшла торгівля, задоволені дітлахи розважались на атракціонах. Грала музика і все налаштовувало на позитивний настрій. А на стадіоні «Колос» о 18 годині розпочалось святкування за підтримки міської ради під патронатом міського голови Наталії Миколаївни Дзюби.

Сьогодні, 16 вересня для містян та гостей нашого чудового міста – найкращі виступи юних яготинців, українського поп-гурту «DZIDZIO» та народного артиста України Івана Поповича.

Як пройшло святкування читайте найближчого часу на офіційній сторінці Яготинської міської ради.