В Яготині, у ріднім краї, де ріки грають золоті, де рідні простори безкраї, ми славим нині трударів!

Дата: 16.03.2019 08:40

Фото без опису15 березня в ошатній глядацькій залі районного будинку культури, для працівників комунальної сфери, відбувся яскравий святковий концерт.

Вітання щирі і уклін

Вам, комунальників загін

За працю і серця гарячі

За посмішки й веселі вдачі.

Усім присутнім в цьому залі

Складаєм вдячний ми уклін

Здорові будьте і надалі

Несіть добро у кожний дім!

Такими рядками ведучі привітали всіх працівників комунальної сфери з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

На свято до працівників комунальної сфери завітали: почесний громадянин міста Яготин Віталій Григорович Ярема, Яготинський міський голова Наталія Миколаївна Дзюба, голова Яготинської районної державної адміністрації Василь Степанович Шмигановський, голова Яготинської районної ради Петро Володимирович Гайдай, депутат Київської обласної ради Олександр Олександрович Сіренко та численні гості.

Почесний громадянин міста Яготин В.Г. Ярема привітав всіх працівників житлово-комунальної сфери та висловив щиру подяку всім працівникам за самовіддану працю. Адже у цій галузі працюють воістину самовіддані люди, справжні патріоти, яким у досить складних умовах щодня доводитися підтримувати ЖКГ на високому рівні.

За сумлінну працю, високу професійну майстерність та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Віталій Григорович вручив цінні подарунки та квіти: заступнику начальника комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник» Любов Петрівні Карпенко; оператору станції очистки води комунального підприємства «Яотинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Валентину Олексійовичу Марченку; начальнику комунального підприємства Яготинської міської ради «Міськсвітло» Володимиру Миколайовичу Білашу.

Зі словами глибокої поваги до присутніх звернулася міський голова Н.М. Дзюба: - «Немає іншої галузі, яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, організацій. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері. Ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Працівники комунальних підприємств невтомно піклуються, щоб у наших домівках була вода, тепло, щоб тішили око прибрані вулиці, двори і під’їзди. На їх плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності міста».

За значний  особистий внесок та впровадження високоефективних форм господарювання у розвиток житлово-комунального господарства, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Наталія Миколаївна вручила відзнаки та сертифікатами на грошову винагороду: водію комунального підприємства Яготинської міської ради «Міськсвітло» Івану Івановичу Шевченко; майстру спеціалізованого комунального підприємства Яготинської міської ради «Ритуал»  Анатолію Олександровичу Мордавченку; двірнику комунального підприємста Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора»  Лілії Анатоліївні Овчарик; двірнику комунального підприємста Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора» Світлані Володимирівні Коцар; начальнику водопровідно-каналізаційної дільниці комунального підприємства «Яотинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Олександру Володимировичу Редьці; слюсару з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики 5 розряду комунального підприємства «Яотинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» В’ячеславу Юрійовичу Ясьму; машиністу насосних установок водопровідної станції комунального підприємства «Яотинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Жанні Віталіївні Линник; касиру комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник» Яні Віталіївні Карпенко; пенсіонеру комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник» Миколі Івановичу Скриннику; трактористу  комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник» Віктору Івановичу Петрині.

Голова Яготинської райдержадміністрації В.С. Шмигановський та голова Яготинської районної ради П.В. Гайдай віддали данину шани працівникам, які працюють над тим, щоб наше місто було не тільки одним з найкрасивіших Київської області, а й тим місцем, в якому людям живеться світло, тепло, радісно і комфортно!

За багаторічну сумлінну працю, активну громадську позицію та з нагоди Дня працівників ЖКГ і побутового обслуговування населення були відзначені працівники комунального підприємства теплових мереж «Яготинтепломережа»: електрозварник Бойко Віктор Григорович; машиніст котлів Тетяна Петрівна Якимова; директор КПТМ «Яготинтепломережа» Олег Степанович Форостяний; машиніст котлів Галина Йосипівна Зоріч; майстер виробництва Олексій Миколайович Коханович.

Заходи продовжились виконанням пісень неперевершеної Тамари Криворучко, народного артиста України, композитора, поета-пісняра, телеведучого, засновника та голови журі багатьох всеукраїнських пісенних конкурсів Мар’яна Гаденка, заслужених артисток України Юлії Мартинової та Ванди Дріневської. Разом зі словами подяки артисти дарували присутнім чарівні пісні та чудовий настрій.

«Всім хочеться побажати миру, добра і безкінечного здоров’я.  З нетерпінням буду чекати наступної зустрічі з Вами. Хай ваше життя буде сповнене здоров'я та радості!  А ми не прощаємось, а кажемо Вам ... До нових зустрічей», - зазначив Мар’ян Ілліч на прикінці заходу.