Вітання Олександра Горгана з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку

Дата: 16.11.2017 09:17
Кількість переглядів: 523

Фото без описуШановні працівники радіо, телебачення та зв’язку Київщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, теле- та радіоведучих, операторів, листонош – всіх тих, чия копітка праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації.

Сьогодні, у період прогресивного розвитку інформаційних технологій, саме Ви є безпосередніми учасниками і творцями інформаційного простору. Ваша плідна і натхненна праця є запорукою успішної роботи по інформуванню населення щодо актуальних подій, які відбуваються у світі та на рідній Київщині.

Ми живемо у час, коли проти України націлена потужна пропагандистська машина. Саме тому на працівників радіо та телебачення покладена особлива відповідальність за донесення правди у кожну українську родину, кожну родину патріотів, які вболівають за рідну землю будучи за її межами. Від Ваших професійних напрацювань великою мірою залежить, наскільки свідомим буде наше суспільство.

Тож бажаю Вам і надалі залишатися неупередженими професіоналами своєї справи. Бути істинними патріотами рідної Київщини та України і творити правдиву історію сучасності. Професійного зростання Вам, невичерпної енергії, творчих ідей та втілення їх у життя, міцного здоров’я, родинного щастя та благополуччя.

 
З повагою
Голова Київської облдержадміністрації                 Олександр Горган
 

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора