День пам’яті воїнів – інтернаціоналістів

Дата: 15.02.2018 09:20
Кількість переглядів: 496

Фото без описуШановні воїни-інтернаціоналісти, щорічно 15 лютого - ми згадуємо про тих, хто віддав свій військовий обов'язок, хто виконував державний наказ, ризикуючи своїм життям і здоров'ям. 

Цей день для всієї України урочистий і сумний, він завжди проходить зі сльозами на очах і з болем у серці. Живі ще матері тих, хто не повернувся з афганської війни. Стоять у парадному строю чоловіки, які в ті роки були хлопчаками і абсолютно не розуміли, за що вони борються. Багато залишилося тих, хто повернувся з тієї війни не тільки з покаліченими душами, а й з перевернутими долями, адже участь держави в цьому військовому конфлікті коштувало нам життя більше чотирнадцяти тисяч наших солдатів і офіцерів, здоров’я десятків тисяч військових. Будь-яка війна, як жорно ламає життя безлічі людей. Це жорстока правда. 

Поділяючи всю біль з тими, хто втратив на цій війні своїх рідних і близьких, дітей і чоловіків, віддаючи данину поваги всім учасникам подібних подій ми також вшануємо сьогодні пам’ять воїнів-інтернаціоналістів. Тих, хто на практиці реалізує допомогу, тих, хто з честю і доблестю своїх батьків і дідів, без перебільшення героїчно стають в самий центр виниклої гарячої точки і гідно намагаються утримати або погасити конфліктну ситуацію, яку на даний момент вирішити по іншому немає ніякої можливості. 

 
З повагою 
Яготинський міський голова        Наталія Дзюба
 

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора