З Днем державної служби!

Дата: 23.06.2017 09:25
Кількість переглядів: 664

Фото без описуСистема держслужби України пройшла довгий шлях становлення. Тепер ми з повним правом можемо пишатися її історією та значним внеском в утвердження й зміцнення незалежності України. Ми повинні пам’ятати, що сила держави - в службовцях, їх здатності піднімати країну, зробити її сучасною, успішною і безпечною. Від досвіду, самовідданості, а також професійних якостей державних службовців залежить успіх майбутнього України.

Висловлюю вам велику вдячність за те, що ви стоїте на захисті державних інтересів України, адже саме через вашу діяльність на державній службі ми маємо незалежну державу. Нехай ваші зусилля і надалі будуть спрямовані на розвиток української державності, забезпечення демократії і верховенства права, економічного розвитку країни і зростання добробуту українського народу.

Бажаю вам і членам ваших родин міцного здоров'я, благополуччя та успіхів у всіх починаннях. Нехай ваш професійний досвід стане істотним внеском у добробут України, а кожен день вашого життя буде щасливий і радісний.

Бажаю невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я нашої держави. Сердечно зичу всім вам і вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, здоров’я та задоволення від вашої почесної праці.

 

З повагою
Яготинський міський голова    Наталія Дзюба
 

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора