З Всесвітнім днем волонтера!

Дата: 05.12.2018 09:38
Кількість переглядів: 608

Фото без опису5 грудня - Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку (Всесвітній день волонтерів).

Шановні волонтери прийміть щирі вітання зі святом і слова подяки за безкорисливу працю на благо процвітання і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує.

З кожним роком  у Яготині з більшою активністю поширюється волонтерський рух, розширюється розуміння цінності та значення волонтерської діяльності.

Дякую усім, хто присвячує свій талант, час, енергію індивідуальним і колективним акціям, проявляє щире бажання допомогти, не чекаючи подяк та винагороди. Переконана, доки в наших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття, людство не зникне з обличчя землі.

Бажаю вам успіхів у всіх ваших починаннях, будьте щасливі і наповнюйте щастям життя інших людей. Бажаю вам миру і світлої долі, запалу, енергії, сили доволі. Творчого вогнику, віри й наснаги, щедрості серця, людської поваги. На довгих стежках вашої ниви будьте завжди ви здорові й щасливі!

З повагою

Яготинський міський голова                            Наталія Дзюба


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора