Оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради

Дата: 05.03.2018 09:42

Фото без опису5 березня відбулась оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради під головуванням першого заступника міського голови С.О. Овчаренка.

Начальники відділів апарату міської ради, керівники комунальних підприємств Яготинської міської ради: «Комунальник», «Яготинська ЖЕК», "Міськсвітло", «Яготинський ВУ ВКГ», «Ритуал», редакції газети «Яготин – місто моє» та директор стадіону «Колос» доповіли про стан виконання доручень міського голови та прозвітували про виконані роботи за період з 01 лютого по 28 лютого 2018 року.

В рамках проведення наради перший заступник міського голови С.О. Овчаренко підняв цілу низку актуальних питань, а саме: про засідання 06 березня об 11.00 тридцять другої сесії Яготинської міської ради VII скликання; про розчищення доріг комунальної власності від снігу; про участь у заходах 06 березня з нагоди Міжнародного жіночого дня, а 07 березня - 204-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка та наповнення веб-сайту Яготинської міської ради.

Розглянувши всі вищезазначені питання було підбито підсумки роботи за минулий тиждень, надані доручення керівникам комунальних підприємств та начальникам відділів апарату міської ради.