Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту.

Дата: 19.09.2018 09:45
Кількість переглядів: 487

Фото без описуСтан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота – оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості. 8 вересня було багатолюдно в парку поблизу центрального стадіону. Тут порались представники релігійної громади свідків Єгови: підмітали, прибирали сухостій, вантажили сміття. Серед працюючих були і дорослі і малі. Загалом - близько семидесяти осіб.

Учасники прибирання зазначили нам, що віднині дана територія буде закріплена за ними, тож прибирати її відтепер планують двічі на рік. "Що б там не було, хто б не закликав виходити на суботник, а перекласти все лише на комунальні служби неможливо. Люди й самі мають розуміти, що без їхньої допомоги навести у місті лад буде складно. Тільки всі разом – влада, працівники заводів, представники малого та середнього бізнесу, жителі міста – ми наведемо лад у нашому спільному домі", - говорять учасники прибирання.

"Тут паркова зона, де гуляє багато людей, й кожному буде приємно сюди приходити", - говорить учасник прибирання Олександр.

За кілька годин роботи представники релігійної громади розчистили чималу ділянку паркової зони, навантаживши в автомобіль велику кількість порослі та мішків зі сміттям.

Найчарівніша пора року - осінь спонукає нас активно взятися за благоустрій та санітарне прибирання навколишнього середовища. З початком осені справжні господарі починають наводити порядок на своїх присадибних ділянках.

Ніхто за нас не наведе порядок на нашій землі. Тож не будьмо байдужими і подбаймо про чистоту і красу рідного краю. Ми повинні зберігати всі багатства, якими так щедро нагородила нас природа, з яких черпаємо силу, без яких неможливо уявити собі майбутнє.

За матеріалами газети "Яготин - місто моє"

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора