Яготинський район, Київська область

Вітання міського голови зі Святом Водохреща

Дорогі яготинці! Прийміть мої теплі слова вітання зі Святом Водохреща, Богоявленням Господнім, Святим Йорданом. Цей день знаменує величну подію в історії християнства – хрещення Божого Сина, Спасителя світу Ісуса Христа.

З давніх-давен свято Водохреща було для українців джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє. У цей день вода у всіх водоймах стає цілющою та цілий рік дарує людям здоров’я та наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.

Шановні яготинці, хай третє свято різдвяно-новорічного циклу прийде в кожну домівку та принесе усім міцного здоров’я, щастя, бадьорості духу, достатку, невичерпної енергії. Бажаю, щоб свята вода змила усі негаразди та освятила життя кожного, а на ваші оселі зійшла Божа благодать.

Яготинський міський голова       Наталія Дзюба