Повідомлення про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів при розробці детального плану території в м. Яготині по вул. Незалежності, 122

Дата: 22.02.2018 09:47

Фото без описуМістобудівна документація Детальний план території земельної ділянки цільове призначення якої – для будівництва та обслуговування господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), площею 0,0364 га, що належить на праві приватної власності громадянці України Амброзюк Марії Олексіївні.

Метою розробки детального плану території земельної ділянки є зміна цільового призначення земельної ділянки, що належить до приватної власності на цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Ділянка розташована на території в місті Яготині по вул. Незалежності, 122, в межах населеного пункту в адміністративних межах Яготинської міської ради.

Замовником даного детального плану виступає Яготинська міська рада, 07700, Київська область, м. Яготин, вул. Незалежності, 67.

Розробником детального плану є Приватне підприємство «Архаїка», головний архітектор Харчов Микола Олексійович (Кваліфікаційний сертифікат відповідального виконавця окремих виконавців робіт (послуг)  пов’язаних із створенням об’єкта архітектури від 13.05.2016 серія АА № 002928).

З детальним планом можна ознайомитись в термін з 23.02.2018 по 26.03.2018 в Яготинській міській раді (м. Яготин, вул. Незалежності, 67 кабінет № 14 у відділі з питань юридичного забезпечення та земельних відносин) та на сайті Яготинської міської ради.

Детальний план містить текстові та графічні матеріали.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій та зауважень є перший заступник Яготинського міського голови Овчаренко Сергій Олександрович.

Термін подання пропозицій та зауважень з 23.02.2018 по 26.03.2018.

Перший заступник міського голови            С.О. Овчаренко