Вітання міського голова Н.М. Дзюби з Вознесінням Господнім!

Дата: 25.05.2017 09:48
Кількість переглядів: 864

Фото без описуСьогодні важливе релігійне свято — Вознесіння Господнє. Ця подія — вознесіння Христа на небо, — показує нам, як людина у відповідності зі своєю природою і сутністю долає смерть і знаходить безсмертя душі. Земля — наш тимчасовий притулок, а Небо — вічний дім, де панує істина, добро і краса.

Свято Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа в Небесні Оселі відзначається християнами всього світу на 40-й день після свята Воскресіння Господнього, тобто свята Пасхи Христової. Як правило це відбувається в четвер 6-го тижня, рахуючи з Дня Великодня. У всі дні, які проходять від Великодня до свята Вознесіння у всіх християнських Церквах першими вітальними словами є радісна звістка - Христос воскрес! Воістину воскрес!

Нехай у цей день світло і радість осявають нас, нехай віра в майбутнє спасіння захистить нас від негараздів і допоможе нам не втрачати надії - навіть у найтемнішу годину. Зі святом!

 
З повагою
Яготинський міський голова      Наталія Дзюба
 

« повернутися до розділу «Новини громади»

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.