Вітання міського голова Н.М. Дзюби з Вознесінням Господнім!

Дата: 25.05.2017 09:48

Сьогодні важливе релігійне свято — Вознесіння Господнє. Ця подія — вознесіння Христа на небо, — показує нам, як людина у відповідності зі своєю природою і сутністю долає смерть і знаходить безсмертя душі. Земля — наш тимчасовий притулок, а Небо — вічний дім, де панує істина, добро і краса.

Свято Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа в Небесні Оселі відзначається християнами всього світу на 40-й день після свята Воскресіння Господнього, тобто свята Пасхи Христової. Як правило це відбувається в четвер 6-го тижня, рахуючи з Дня Великодня. У всі дні, які проходять від Великодня до свята Вознесіння у всіх християнських Церквах першими вітальними словами є радісна звістка - Христос воскрес! Воістину воскрес!

Нехай у цей день світло і радість осявають нас, нехай віра в майбутнє спасіння захистить нас від негараздів і допоможе нам не втрачати надії - навіть у найтемнішу годину. Зі святом!

Яготинський міський голова      Наталія Дзюба