Засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради

Дата: 28.12.2018 09:57

Фото без опису
28 грудня об 11:00 відбудеться засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради в залі засідань міської ради за адресою: м. Яготин,  вул. Незалежності, 67.

На розгляд засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради винесено питання:

1. Про схвалення   фінансового плану комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник» на 2019 рік.

2. Про схвалення  фінансового плану  комунального підприємства Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора» на 2019 рік.

3. Про схвалення  фінансового плану комунального підприємства   «Яготинське ВУ ВКГ» на 2019 рік.

4. Про схвалення  фінансового плану комунального підприємства Яготинської міської ради «Міськсвітло» на 2019 рік.

5. Про схвалення  фінансового плану спеціалізованого комунального підприємства Яготинської міської ради «Ритуал» на 2019 рік.

6. Про  коригування діючих тарифів Яготинської ЖЕК, встановлених рішенням виконавчого комітету Яготинської міської ради  від 18.01.2017 № 1 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд  та  прибудинкових  територій, що обслуговуються Яготинською  житлово-експлуатаційною конторою».

7. Про внесення змін до графіку руху автобусного маршруту загального користування № 5 в м. Яготині.

8. Про надання дозволу громадянам на виготовлення проектної документації на підключення до міських водопровідних мереж житлових будинків в м. Яготині.

9. Різне.