З Всесвітнім днем архітектора

Дата: 02.10.2017 10:03

Всі ми захоплюємося чудовими шедеврами архітектури, часто абсолютно не замислюючись про те, що за кожним будинком стоять конкретні люди – а саме, архітектори.

Ваша сумлінна праця, перспективне і творче бачення розвитку нашого регіону щодо формування повноцінного життєвого середовища з одночасним забезпеченням охорони навколишнього природного середовища, раціонального природокористування та збереження культурної спадщини здобули належну повагу краян. Саме ви розробляєте документацію, визначаєте територію, розміщуєте будівництво житлово-цивільних, виробничих та інших об'єктів, формуючи містобудівні ансамблі і ландшафтні комплекси, зони відпочинку та оздоровлення населення, зберігаючи при цьому пам'ятки архітектури історії, в такий спосіб аби наше місто, районні центри, область в цілому мали своє неповторне обличчя. Зичимо й надалі зважати на інтереси громадян, забезпечувати містобудівну діяльність на високому рівні, пишатися своїми досягненнями, прикрашати місто справами своїх рук.

Здоров'я вам, наснаги, добробуту, упевненості у майбутньому, активної та плідної творчості, довголіття.

З повагою

Міський голова                                                        Наталія Дзюба