Щотижнева оперативна нарада

Дата: 22.04.2019 10:04

22 квітня під головуванням міського голови Наталії Миколаївни Дзюби відбулась щотижнева оперативна нарада за участі керівників комунальних підприємств та начальників відділів апарату міської ради.

В рамках наради присутні заслухали звіти керівників комунальних підприємств міста про виконані роботи спеціалізованими працівниками за минулий тиждень.

Обговорено ряд питань щодо календарного плану роботи міської ради з 22.04.2019 по 28.04.2019 та заслухано пропозиції на поточний робочий тиждень.

Наталія Миколаївна подякувала всім за прийняту участь 20.04.2019 в екологічній акції «Посади дерево».

По завершенню апаратної наради було надано ряд доручень керівникам комунальних підприємств та начальникам відділів апарату міської ради.