На 126 км траси Київ-Харків відкрили пункт обігріву

Дата: 19.01.2018 10:04

Рятувальники Яготинського РС ГУ ДСНС України в Київській області, спільно з Яготинською районною державною адміністрацією та Яготинською міською радою, облаштували пункт обігріву та допомоги учасникам дорожнього руху на 126 км траси Київ – Харків на кордоні Полтавської та Київської областей.

Мобільний пункт обігріву забезпечений гарячими напоями, їжею, медичною аптечкою та місцями де водії та пасажири зможуть зігрітися та перечекати снігопад.

Зважаючи на синоптичний прогноз, рятувальники звертаються до громадян з проханням бути вкрай обережними під час перебування на вулиці. Дотримуйтесь елементарних правил безпечної поведінки, зокрема під час керування автомобілем. Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку “101”.

За інформацією офіційного веб-сайту Київської обласної державної адміністрації