Зі святом Медового Спаса

Дата: 14.08.2018 10:07

Фото без описуДорогі  яготинці! Від імені депутатського корпусу міської ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю Вас з цим світлим християнським святом, яке із теплом у серці ми звикли називати Маковієм.

У народі його із прадавніх літ відмічають як свято врожаю. Ми збираємо дари землі і дякуємо Всевишньому за його ласку до нас. Це свято сіє в серцях  радість і добробут, наближує нас одне до одного, згуртовує духовно, щоб ми були єдині.

Яготинці, бажаю Вам міцного здоров`я, миру та злагоди, достатку, процвітання вашої родини і оселі. А понад усе, щоб від сьогодні у вашому серці завжди була справжня єдність.

Хай цей день запам’ятається нам усім вабливим ароматом запашного меду та пухкої макової випічки, а думки очистяться від негативу і тривог. Хай буде благодатним для Вас щедрий Медовий Спас і Маковій !

З повагою  Яготинський міський голова                                                   Наталія Дзюба