Участь у засіданні колегії

Дата: 22.02.2019 10:09

Фото без опису21 лютого міський голова Н.М. Дзюба взяла участь у засіданні колегії, яке відбулось у приміщенні Яготинської районної державної адміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації В.С.Шмигановського.

Під час засідання були розглянуті питання:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету  за  2018 рік.

2. Про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Яготинського району за 2018 рік.

3. Про схвалення проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Яготинського району на 2019 рік.

4. Про роботу виконавчих комітетів Годунівської та Лемешівської сільських рад щодо виконання ними делегованих повноважень.

Розглядаючи кожне питання, голова районної державної адміністрації В.С.Шмигановський та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи.

За результатами засідання були надані відповідні доручення.