Вітання з Днем визволення України від фашистських загарбників

Дата: 27.10.2017 10:11
Кількість переглядів: 3104

Фото без описуШановні жителі Яготинщини!

Дорогі ветерани!

28 жовтня – знаменна в історії України і в житті кожного з нас дата – 73-річниця з Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників.

І сьогодні, напередодні святкового дня, я висловлюю слова щирої вдячності нашим ветеранам, які ціною власного життя та неймовірних страждань вибороли право на свободу українському народові, віддали усі свої сили відбудові країни, піднявши її з попелу згарищ. В цей день я низько вклоняюсь і висловлюю слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої Світової війни, партизанам. Уславлюю тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаю глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадую всіх, чиє життя забрала війна.

Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.

Шановні земляки! Будьмо гідними наступниками героїчного покоління визволителів, бережімо стабільність та мир, гуртуймося для того, щоб спільними зусиллями зробити прийдешній день кращим.

Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного вам здоров'я, довгих років життя, любові та уваги рідних.

 
З повагою
Яготинський міський голова    Наталія Дзюба
 

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора