Розчистка міста від снігу

Дата: 09.02.2018 10:19

З 04 год. 30 хв. 09 лютого  комунальна техніка підприємств міської ради розчищає сніг на дорогах міста.

В першу чергу проводиться розчистка вулиць по мікрорайонах міста, де інтенсивний рух транспорту, в тому числі автобусні маршрути.

Комунальні працівники намагаються одночасно посипати вулиці піскосумішшю, аби не допустити вкатаного снігу.

Вже на 09 годину проведена розчистка асфальтованих вулиць мікрорайонів міста: «Червоний Хутір», «ДРСУ». На даний час працівники розчищають мікрорайони: загальноосвітньої школи № 3, пожежної частини, «ЦИНСу».

Яготинська міська рада закликає мешканців Яготинщини бути вкрай обережними під час перебування на вулиці та утриматися від поїздок особистим транспортом.

Прохання не залишати без потреби автомобілі в місцях, де буде ускладнено рух снігоприбиральної комунальної техніки.

Шановні яготинці! Хоч погодні умови можуть створити низку незручностей проте комунальні служби будуть працювати безперестанно. Ми звертаємось до кожного мешканця нашого міста, не будьте байдужими допомагайте у розчищенні вулиць, провулків та територій багатоквартирних житлових будинків. Пам’ятаймо, що Яготин – це наш спільний дім і лише спільними зусиллями ми подолаємо наслідки негоди, та повернемо життєдіяльність міста у звичний режим.